MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 6867058

nr 686 7058

Bokhylla

Gustaviansk stil, Mahogny, längd: 100, djup: 27, höjd: 96

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 mars 2011
kl 17:57:09

Den Gustavianska stilen